Kırpart | Medya Merkezi

Kaizen

29 Aralık 2017


Yalın Uygulamalar için çalışmalara Şubat 2017’de başlayan KIRPART, uygulamaların yayıldığı bölümlerdeki çalışanlarıyla 28 Aralık 2017 Perşembe günü, Gemlik Asım Kocabıyık konferans salonunda bir araya geldi.

Dökümhane bölümü çalışanları, katıldıkları Kaizen çalışmalarının sunumlarını yaptılar. Daha önce böyle bir tecrübe yaşamayan çalışanların heyecanları, dikkatlerden kaçmadı. Sunumlar yapıldıkça, heyecan yerini alkışlara, yeni önerilere ve motivasyona bıraktı.

Kaizen çalışmaları boyunca Kırpart bölüm yöneticilerinin motive edici katılımı, sunumlar boyunca üst yönetimin cesaret verici konuşmaları ve değerlendirmeleri, bölüm çalışanları ve Kaizen ekipleri üzerinde cesaret verici etki oluşturdu.

Kaizen çalışmalarının sağlamış olduğu verimlilik artışının aynı zamanda çalışma şartlarının da iyileşmesi anlamına geldiği bilinci ile Kaizen çalışmasında görev alan ekipler ve sunumları takip eden çalışanlar, yeni çalıştaylarda yer alma niyetlerini her sunumun peşinden gelen soru-cevap kısımlarında çok güçlü bir şekilde fark ettirdiler.

Kırpart, işini büyüterek, çalışanlarına da problem çözdürerek yoluna devam ediyor.