Kariyer | Kırpart'lı Olmak
Anasayfa  /  Kariyer  /  Kırpart'lı Olmak
İş Olanakları

İş Olanakları

Açık pozisyonlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için aşağıdaki linkleri tıklayabilirsiniz.


Sayfamıza Ulaşmak İçin Tıklayınız.


12Sayfamıza Ulaşmak İçin Tıklayınız.


Ofis çalışanları işe alım süreci

Özgeçmişleri, ilgili açık pozisyon için aranan özelliklleri karşılayan adaylar ilk olarak yaşadıkları şehir göz önünde bulundurularak İnsan Kaynakları görüşmesi için Skype/Yüzyüze görüşmeye davet edilir. İnsan kaynakları mülakatı olumlu olan adaylar için ilgili bölüm yöneticileri ile mülakata davet edilir. Şehirdışından gelen adaylarımıza otobüs yol ücretleri ödenir. Bu aşamaları başarıyla tamamlamış adaylar kişilik envanteri ve pozisyonun gerekliliğine göre yabancı dil (İng.-Alm.-Fra.) sınavına tabi tutulur.

Saha çalışanları işe alım süreci

Özgeçmişleri, ilgili açık pozisyon için aranan özellikleri karşılayan adaylar görüşmeye davet edilip öncelikle Yetenek Testine tabi tutulur bu testten beklenen başarıyı sağlayan adaylarla İnsan Kaynakları mülakatını gerçekleştirir. Bu aşamaları başarıyla tamamlamış adaylarla ilgili departman yöneticileri teknik mülakat gerçekleştirir

Kırpart ailesinin bir üyesi olduğunuzda,

  • Bireysel emeklilik (İsteğe bağlı şirket ve çalışan katkılı Bireysel Emeklilik Sistemi)
  • Sağlık Sigortası (Ailemizin üyesi olduğunuz gün itibariyle tarafınıza sağlık sigortası tanımlanmaktadır.)
  • Yüksek lisans (1 yıllık kıdeminiz sonrasında)
  • Yabancı dil eğitimi (İngilizce,Almanca ve Fransızca dillerinde anlaşmalı dil kurumlarımızdan ofis çalışanlarımıza eğitim bursu sağlanmaktadır.)
  • Çalışma saatleri (Ofis çalışanları için çalışma saatleri haftaiçi 08:00-18:00, saha çalışanları için 3 vardiya olup 08:00-16:00, 16:00-00:00, 00:00-08:00 şeklindedir.)
  • Sosyal Klüpler (Çalışanlarımız ortak hobileri doğrultusunda aktiviteler düzenlemektedir.)
  • Performans (Ofis çalışanları: UuP Performans Sistemi ofis çalışanlarının performansını objektif olarak ölçerek çalışanların kariyer basamaklarında bir yapı taşı olarak kullanılır. Saha çalışanları: Proses, İSG Kuralları, Yalın-5S faaliyetleri, Genel İşyeri kurallarının ölçümlendiği değerlendirme sistemine tabi tutulur.)